Central Garibaldi Apartment , Intrho

  • 110 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Geniet van uw verblijf in 2-slaapkamer Central Garibaldi Apartment, Intrho Milaan, gelegen in het centrum van Milaan, op 18 minuten loopafstand van het Museum van de 20e eeuw. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zowel zaken als vrije tijd.

Als gasten verblijven in dit appartement, hebben ze toegang tot een terras, een keuken en een woonkamer voorzien van airconditioning.

Geniet van uw verblijf op een terras.

Er is ook een complete keuken, waar eenvoudige maaltijden kunnen worden bereid.

De Dom van Milaan ligt op slechts 1 km afstand, terwijl de Botanische tuin van Brera in de onmiddellijke nabijheid van het 110 m² grote appartement is. U kunt ook een bezoek brengen aan het San Siro stadion, gelegen op 10 minuten rijden tot dit appartement. Het Castello Sforzesco bevindt zich op een klein stukje lopen van de 2-badkamer accommodatie. Piazza Castello bushalte is binnen 150 meter verwijderd van Central Garibaldi Apartment, Intrho verwijderd.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Central Garibaldi Apartment , Intrho Milaan
Proudlymi - Nuovo Appartamento 3 Camere Moscova
Mobiele prijsaanbieding

Proudlymi - Nuovo Appartamento 3 Camere Moscova

8.2
Heel goed 11 beoordelingen
485 m van de accommodatie
USD 725 USD 653
per nacht
Milano Centro Apartment
Mobiele prijsaanbieding

Milano Centro Apartment

8.0
Heel goed 1 beoordeling
487 m van de accommodatie
USD 198 USD 178
per nacht
The Best Rent - One-Bedroom Apartment In Moscova
Mobiele prijsaanbieding

The Best Rent - One-Bedroom Apartment In Moscova

9.0
Schitterend 21 beoordelingen
553 m van de accommodatie
USD 223 USD 201
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    11 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer015146-LNI-01222,IT015146C2LFGDD4BO
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Central Garibaldi Apartment , Intrho te vinden?
      Central Garibaldi Apartment , Intrho is in de Moscova wijk gesitueerd, op 18 minuten loopafstand van het Museum van de 20e eeuw.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Central Garibaldi Apartment , Intrho?
      Populaire plekken in de buurt van Central Garibaldi Apartment , Intrho zijn onder andere de Dom van Milaan, het Museum van de 20e eeuw, het San Siro stadion.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Serendepico en Signorvino restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Biedt Central Garibaldi Apartment , Intrho internetverbinding?
      Ja, Central Garibaldi Apartment , Intrho biedt wifi.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Central Garibaldi Apartment , Intrho?
      Central Garibaldi Apartment , Intrho is niet huisdiervriendelijk.
    • Hoe groot is Central Garibaldi Apartment , Intrho?
      Central Garibaldi Apartment , Intrho heeft een totale oppervlakte van 110 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Milaan-Linate
    11 km

    Treinstations

    Milan Cadorna Station
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Central Garibaldi Apartment , Intrho Milaan

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten